Lucrator gestionar - Part time

ANDAMI ECHIPAMENTE PROTECTIA MUNCII

Job expirat

RESPONSABILITATI

Prezentare de oferte clientilor, consilierea lor, preluarea de oferte, si livrare comenzi. Organizarea si operarea informatiilor in baze de date PC - Preluare apeluri telefonice.

CERINTE

Preferabil cunoscator al echipamentelor de lucru si protectia muncii. Cunostinte si deprinderi operare PC - Persoana organizata, riguroasa, disciplinata, sociabila, prezentabila - Bune abilitati de comunicare - Atitudine pozitiva, seriozitate, corectitudine - Aptitudini pentru munca in echipa - Constituie un avantaj experienta in relatii cu clientii si vanzari.

BENEFICII OFERITE

Salariu fix, bonusuri anuale pentru rezultate bune.
Programul de lucru este de luni pana vineri intre orele 09.00-13.00, acesta fiind posibil sa fie adaptat conform necesitatilor fiecaruia.

Suntem o companie tanara, certificata international, cu sediul in Bucuresti. Suntem producatori si importatori ai echipamentelor si tindem catre extinderea portofoliului de distribuitori dar si end-useri