Lucrator gestionar

NISSA

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Receptia marfurilor, a accesoriilor si completarea actelor de insotire ale acestora;
- Semnalarea eventualelor nereguli la actele de insotire a marfurilor;
- Intocmirea fiselor de magazie;
- Evidenta stocului intern;
- Gestionarea produselor in conditii optime pentru a nu se deteriora;
- Inventarierea produselor;
- Pregatirea comenzilor din punct de vedere a accesoriilor respectand specificatiile din fisa de consum.

CERINTE

- Studii medii;
- Minim doi ani experienta intr-o pozitie similara;
- Cunostinte operare PC;
- Capacitate de organizare;
- Experienta in industria textila prezinta avantaj.

BENEFICII OFERITE

- Salariu competitiv;
- Mediu de lucru dinamic.

Compania a luat nastere in anul 1993 si are ca obiect de activitate producerea si comercializarea propriilor colectii sub marca proprie.
NISSA inseamna in tot ce face creativitate, dinamism, deschidere, indrazneala, grija pentru detalii si frumos si nu in ultimul rand consecventa.
Colectiile NISSA se adreseaza: adolescentilor: casual si sport, si pentru persoane cu varste cuprinse intre 25-45 ani: casual, office si de seara.
Produsele sunt promovate atat in magazile proprii cat si in magazine agreate de noi.