Lucrator gestionar

Austria Card

Job expirat

RESPONSABILITATI

1. Asigura gestiunea fizica a stocului de marfa;
2. Opereaza in stoc miscarile de marfa;
3. Pastreaza documentele justificative legate de stocuri;
4. Efectueaza lunar inventarul stocului de marfa;
5. Participa activ la operatiunile de incarcare/descarcare a marfii la/din magazia firmei;
6. Pastreaza evidenta documentelor de transfer emise, cu semnaturile de predare/primire la zi;
7. Emite avize de expeditie pentru marfurile ce parasesc firma, in conditiile prevazute de lege;

CERINTE

- absolvent de studii medii;
- abilitati de utilizare a computerului la nivel mediu (MS Office; Axapta poate fi un avantaj);
- atestat manipulare produse cu liza.
- experienta in mediul de productie, prezinta avantaj;
- cunostinte manipulare produse;
- cunostinte inventariere produse;
- cunostinte de legislatie privind gestiunea stocurilo;
- cunostinte gestiune computerizata.

BENEFICII OFERITE

- pachet salarial atractiv;
- decontare transport;
- mediul de lucru competitiv;
- posibilitati de promovare.

Austria Card SRL companie ce activeaza in domeniul productiei si comercializarii cardurilor bancare