Lucrator depozit legume-fructe

SC Romania Hypermarche SA

Job expirat

RESPONSABILITATI

Vrei un loc de munca stabil intr-o companie de renume? Alatura-te echipei din depozitul legume fructe din Cora Pantelimon!

CERINTE

Vei aranja produsele in depozit si le vei pregati pentru livrare. Sunt produse perisabile si se lucreaza la temperatura controlata!

BENEFICII OFERITE

Salariu de inceput de 1800 lei net, dupa 3 luni 2000 lei net + bonus lunar de performanta, tichete de masa, abonament medical la o clinica privata, prime variabile, decont de transport, contract pe perioada nedeterminata, program de lucru in schimburi (Schimbul 1- 06:30-15:00 Schimbul 2- 13:30-22:00) 8 ore/zi la care se adauga 30min pauza de masa, 5zile/saptamana.

Daca esti interesat de acest post ne poti contacta la numarul de telefon: 0741219871 sau asteptam cv-ul tau pe recrutare@cora.ro!

Lantul de hipermarketuri Cora apartine grupului international Louis Delhaize. In prezent, in lume exista peste 70 de hipermarketuri Cora: in Franta, Belgia si Romania. In Romania, Cora a deschis pana in prezent 11 magazine. Compania noastra pune accentul pe calitatea serviciilor si a produselor oferite, prin urmare investeste in dezvoltarea angajatilor sai. Ii asteptam sa se alature echipei noastre pe toti cei care doresc sã-si construiascã o carierã, intr-un mediu de lucru profesionist, cu posibilitãti de promovare!