Lucrator depozit legume-fructe

SC Romania Hypermarche SA

Job expirat

RESPONSABILITATI

Vrei un loc de munca stabil intr-o companie de renume? Alatura-te unei echipe centrate pe rezultate si te vei dezvolta impreuna cu noi!
Vei aranja produsele in depozit si le vei pregati pentru livrare. Sunt produse perisabile si se lucreaza la temperatura controlata!

CERINTE

Daca esti interesat de acest post asteptam cv-ul tau.

BENEFICII OFERITE

Ce iti oferim :
Tichete de masa
Bonus lunar de performanta
Abonament medical la o clinica privata
Decont de transport
Contract pe perioada nedeterminata
Program de lucru in schimburi, 8 ore/zi, 5zile/saptamana (in intervalul 06:30 – 22:00)

Lantul de hipermarketuri Cora apartine grupului international Louis Delhaize. In prezent, in lume exista peste 70 de hipermarketuri Cora: in Franta, Belgia si Romania. In Romania, Cora a deschis pana in prezent 11 magazine. Compania noastra pune accentul pe calitatea serviciilor si a produselor oferite, prin urmare investeste in dezvoltarea angajatilor sai. Ii asteptam sa se alature echipei noastre pe toti cei care doresc sã-si construiascã o carierã, intr-un mediu de lucru profesionist, cu posibilitãti de promovare!