Lucrator depozit Fructe si Legume - Sector 2

Personal Services Group

Job expirat

RESPONSABILITATI

Vei aranja produsele in depozit si le vei pregati pentru livrare. Sunt produse perisabile si se lucreaza la temperatura controlata!

Locatie: Bucuresti, Pantelimon

Daca te intereseaza acest loc de munca, aplica acum!

CERINTE

Persoana responsabila
Studii medii
Seriozitate si integritate

BENEFICII OFERITE

Tichete de masa
Decont de transport
Contract pe perioada nedeterminata
Program de lucru in schimburi (Schimbul 1- 06:30-15:00 Schimbul 2- 13:30-22:00 Schimbul 3- 21:30 - 06:00) 8 ore/zi la care se adauga 30min pauza de masa, 5zile/saptamana
Salariu intotdeauna platit la timp

Prin sucursalele din București și Brașov, oferim întregul nostru suport clienților aflați în întregirea echipelor interne, fie pentru zona de white collar - personal de birou, fie pentru cea de blue collar - echipe de muncitori, personal producție, logistică, etc.