LUCRATOR DEPOZIT

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

Responsabilitatile postului pe care compania il are disponibil (companie care are domeniu de activitate comercializarea de materiale electrice, accesorii, corpuri de iluminat casnice şi industriale) sunt urmatoarele:
-Pregateste produsele in cantitatea si din lotul indicat pe lista de pregatire, de la primul pana la ultimul cod;
-Se asigura ca produsele pregatite sunt bune pentru vanzare, iar ambalajele nu sunt deteriorate;
-Aranjeaza produsele pe palet, astfel incat sa fie stabile si usor de verificat;
-Depune comanda pregatita in zona rezervata pentru verificare, inainte sa primeasca o alta lista de pregatire;
-Duce comanda pregatita in zona indicata pentru incarcare;
-Incarcare/ Descarcare produse;
-Participa zilnic la curatenia in depozit si intretine curatenia din spatiile de depozitare, in vestiare si in spatiile adiacente depozitului.

CERINTE

-Minim 8 clase finalizate;
-Atent la detalii;
-Abilitati matematice de baza;
-Seriozitate, atitudine profesionala.

BENEFICII OFERITE

Salariu NET: 2000 lei
Alte beneficii: Card la clinica medicala privata
Prime de sarbatori