LUCRATOR DE GESTIUNE/AJUTOR GESTIONAR - CITITI CU ATENTIE CONDITIILE DE SALARIZARE SI PROGRAMUL SI APLICATI NUMAI DACA SUNTETI INTERESAT

MY WAY CONSULTING SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- CUNOASTEREA PRODUSELOR AFLATE IN PORTOFOLIUL DE VANZARI AL FIRMEI (CARACTERISTICI, PRETURI, STOCURI ETC);
- PRELUAREA DE SARCINI LEGATE DE GESTIUNEA STOCURILOR, DISTRIBUTIA PRODUSELOR SI ACTIVITATEA DE LOGISTICA A FIRMEI.

CERINTE

- STUDII MEDII;
- ABILITATI DE LUCRU CU CALCULATORUL;
- ISTET SI DESCURCARET;
- CAPACITATE DE MEMORARE;
- CAPACITATE DE ASIMILARE A CUNOSTINTELOR NOI SI DE PUNERE IN PRACTICA A ACESTORA;
- PERMIS DE CONDUCERE CATEGORIA B;
- CAPACITATE DE INTEGRARE INTR-O ECHIPA DEJA FORMATA;
- EXPERIANTA DE MUNCA ESTE UN ATU.

BENEFICII OFERITE

- SALARIU 200 EURO (SE VA RENEGOCIA DUPA 3 LUNI).
- PROGRAM DE LUCRU:
9 ORE PE ZI DE LUNI PANA VINERI, 5 ORE SAMBATA.
- CE SE LUCREAZA PESTE ACEST PROGRAM SE PLATESTE SEPARAT.

MY WAY CONSULTING, agentie acreditata de Ministerul Muncii, Solidaritatii Sociale si Familiei, are ca obiect de activitate recrutarea si plasarea de personal pentru piata interna a fortei de munca.
In cazul de fata, selectam candidati pentru colaboratorul nostru, SC TOTAL OFFICE TRADING SRL, firma care isi desfasoara activitatea in domeniul distributiei de produse de papetarie, instrumente de scris si bagaje pentru copii.