LUCRATOR COMERCIAL - VANZATOR MAGAZIN

Reward Management

Job expirat

RESPONSABILITATI

Persoana angajata pe acest post este responsabila de atingerea obiectivelor de vanzare si de administrarea magazinului, prin activitati de:
- Vanzarea produselor catre clienti;
- Gestiunea fizica a marfurilor din magazin (aranjare, manipulare receptie si inventariere marfa);
- Operarea vanzarilor pe casa de marcat si emiterea documentelor de caierie (registru de casa, etc.);
- Intretinerea si curatenia magazinului;

CERINTE

Persoana potrivita pentru acest post trebuie sa:
- Aiba experienta minima pe un post similar (vanzator, lucrator comercial, gestionar, casier, mercantizor);
- Aiba cunostinte de completare a actelor de gestiune si casierie (constituie un avantaj);
- Aiba bune aptitudini de comunicare;
- Fie o persoana ordonata, muncitoare si responsabila;
- Fie motivata de atingerea rezultatelor propuse si de lucrul cu clientii.

BENEFICII OFERITE

- Pachet salarial motivant cu bonusare in functie de rezultatele obtinute;

DESCRIEREA FIRMEI

Servicii si consultanta de afaceri