LUCRATOR COMERCIAL - RESTAURANT CU SPECIFIC MEXICAN : LA TORTILLA

TEAM ART SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Indeplineste servicii de preparare a produselor din fast-food si de servire a acestora
- Respecta retetele de preparare si instructiunile de servire ale bucatarului sef.
- Trebuie sa fie orientat catre client, dinamic, responsabil

- Minim 4 ture pe saptamana, maxim 6
duminica- joi
Turele de dimineata 09:00-18:00;
Turele de seara 18:00-02:00;
Vineri - sambata 09:00-21:00; 21:00-09:00
Transportul este platit de catre persoanele care inchid restaurantul noaptea.

CERINTE

- Cautam tineri dornici de afirmare, energici, ambitiosi .
- Daca aveti si experienta in domeniul fast-food acest lucru va fi un avantaj pentru voi.
- Conteaza mult ca aceasta persoana sa fie responsabila, sa respecte programul de lucru, retetele de preparare, sa aiba un aspect fizic ingrijit si un mod de adresare civilizat fata de clienti.

Daca va place o ambianta placuta de munca, atmosfera relaxata dar in acelasi timp profesionista, in care se pune accent pe calitatea de om si client, va asteptam cv-urile pe adresa :office@teamart.ro sau direct pe site.

BENEFICII OFERITE

Salariul incepe de la 300 E
Masa asigurata
Uniforma
Bonusuri si prime in functie de realizari

Companie tanara care promoveaza valorile om-echipa in mediul cel mai adecvat calitatilor profesioanale dar si a celor personale.
Conteaza sa vrei ... sa poti vom avea grija sa inveti...