LUCRATOR COMERCIAL - PROIECT INVENTARIERE MAGAZIN IMBRACAMINTE

TRENKWALDER-SOBIS S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

PROIECTUL ESTE PE O PERIOADA DETERMINATA DE TIMP.
ANGAJATII VOR PARTICIPA LA INVENTARUL MAGAZINELOR: NUMARARE / ASEZARE HAINE IN MAGAZIN.
INVENTARUL SE VA REALIZA CU AJUTORUL UNOR PDA-uri.

CERINTE

PROIECTUL SE DESFASOARA DUPA CUM URMEAZA:

30.03.2010 - MAGAZIN UNIREA
6 staffs
Start 11:00 a.m
Break: 1.15 hour ( 45 minutes for lunch, 15 + 15 coffee break)
Total : 8 hours

30.03.2010 - AFI COTROCENI
6 staffs
Start: 20:00
Break: 1.15 hour ( 45 minutes for dinner, 15 + 15 minutes coffee break)

31.03.2010 - AFI COTROCENI
6 + 4 staffs
1. team ( 6 persons)Start: 18:00
2. team ( 4 persons) Start: 22:00

BENEFICII OFERITE

SALARIU OFERIT: 10 RON / ORA

Trenkwalder-Sobis este o companie austriaca specializata in servicii de consultanta in domeniile RESURSE UMANE SI CERCETARI DE PIATA.
Echipa noastra de consultanti furnizeaza solutii complexe si personalizate la provocarile pe care le implica RECRUTAREA SI SELECTIA PERSONALULUI-INSTRUIREA ANGAJATILOR-DEZVOLTAREA ORGANIZATIEI.
Va asteptam la sediile noastre din Baia Mare, Bucuresti, Cluj Napoca, Iasi, Oradea, Sibiu si Timisoara.