Lucrator comercial - prelucrare chei/produse feronerie

S.C. M&C Business SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Prelucrarea tuturor tipurilor de chei (nu este necesar experienta in domeniu, se ofera training de specialitate pentru utilizarea masinlor de copiat chei);
- Vanzare produselor de feronerie si sisteme de siguranta pentru usi;
- Emiterea de comenzi catre sediul central;
- Receptia marfurilor primite;
- Menținerea curățeniei și ordinii;

CERINTE

- Persoana serioasa, onesta, disciplinata, aspect ingrijit;
- Responsabilitate, capacitate de lucru in echipa;
- Abilitati de comunicare si orientare spre client
- Experienta in gestiune - constituie avantaj;
- Studii medii finalizate : liceale/scoala profesionala;
- Utilizare PC (Word, Excel, Internet);

BENEFICII OFERITE

Angajatul va beneficia de: traininguri de specialitate in cadrul societatii, tichete de masa, decontare a transoprtului in comun, bonusuri pentru depasirea targetului, stabilitatea locului de munca, posibilitate de promovare.

Unic importator si distribuitor in Romania al produselor SILCA-Italia, presteaza servicii si comert in cele 25 magazine la nivel national deschise in Galeriile comerciale din Hypermarket-urile CORA, AUCHAN, CARREFOUR, WINMARKT,
Viziunea societăţii este de a fi lideri de piata in vanzarea cheilor si a produselor de securitate de maxima siguranta in termeni de inovare, cota de piata, profitabilitate si servicii de inalta calitate pentru clienti.
Principalele servicii oferite de M&C Business sunt:
- copiere chei pentru casa si auto, inclusiv chei auto cu cip;
- reparatii incaltaminte;
- gravura.
Principalele produse oferite de M&C Business sunt:
- carcase auto originale;
- produse feronerie: cilindri, lacate, broaste pentru usi, silduri, amortizoare, etc.;
- acesorii pentru chei (brelocuri, capisoane, etichete etc.);
- lanterne, cutite.