LUCRATOR COMERCIAL JYSK

NORDIC INVESTMENTS FUND RETAIL SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

MAGAZINELE JYSK BUCURESTI, Deva si Timisoara cauta cate un coleg pentru a se alatura echipei.

Noii nostri colegi se vor ocupa de:
- consilierea clientilor;
- incasari;
- ambalarea produselor;
- aranjarea marfurilor in magazin;
- asigurarea ordinii si curateniei in magazin

CERINTE

Ca sa te alaturi echipei noastre vei avea nevoie de:
- abilitati de relationare cu clientii;
- orientare spre rezultate;
- atentie la detalii;
- abilitati de relationare si munca in echipa;
- atitudine deschisa, sociabila;
- seriozitate;
- cunostinte de baza despre bunurile destinate casei si gradinii.

BENEFICII OFERITE

Daca ai calitatile necesare si disponibilitatea de a te alatura echipei noastre noi iti oferim:
- Oportunitatea de a te alatura unei companii aflate in plina expansiune, cu peste 2000 de magazine in toata lumea.
- Salariu competitiv si un loc de munca atractiv si sigur.

JYSK – este o companie daneza, care comercializeaza o gama larga de marfuri casnice si care propune clientilor sai produse de o calitate inalta la cel mai redus pret. In magazinele JYSK din Romania veti gasi tot ce va este necesar pentru viata de zi cu zi – de la mobila pana la servetele, si toate acestea intr-un singur magazin. De la JYSK va puteti achizitiona cele mai variate marfuri: textile, lenjerii de pat, plapumi, perne, fete de masa, corturi, saci de dormit, precum si mobila pentru locuinta si gradina, lampi, lumanari, servetele si multe alte lucruri utile.

Compania a fost fondata de catre intreprinzatorul danez LARS LARSEN, el provine dintr-o familie daneza simpla. In anul 1979, in scopul crearii unei retele vaste de magazine, acesta a deschis in Danemarca primul magazin JYSK. El a realizat acest lucru cu succes, iar mai tarziu aceasta idee a fost preluată de intreprinzatori din alte tari.

Abrevierea JYSK – este un derivat de la denumirea peninsulei Iutlandia si in limba daneza se refera la calitati cum ar fi simplitatea, onestitatea si constiinciozitatea.

JYSK – este compania in care puteti avea incredere. In prezent magazinele JYSK activeaza in lumea intreaga: in Romania, Bulgaria, Letonia, Lituania, Estonia, Danemarca, Norvegia, Suedia, Finlanda, Polonia, Cehia, Ungaria, Germania, Austria, Groenlanda, Islanda, Rusia, Ucraina, Georgia, Spania, SUA, numarul lor total ajungand 2000.

Magazinele Jysk din tarile Baltice si din Balcanii opereaza in conformitate cu acordurile de franciza.