Lucrator comercial DTP

Job expirat

RESPONSABILITATI

- pregatirea, tiparirea lucrarilor si finisarea acestora conform specificatiilor tehnice primite de la client
- mentine legatura cu clientii
- livreaza lucrari ocazional
- optimizeaza consumul de material, pregateste comenzile catre furnizori
- utilizarea corecta a echipamentelor
- pregatirea primara a documentelor financiar contabile lunare

CERINTE

- atentie la detalii
- persoana organizata, responsabila, cu bun simt
- respectarea programului de lucru
- cunostinte operare calculator mediu - avansat MS Office, avantaj cunostinte utilizare Corel Draw, Photoshop, Autocad

BENEFICII OFERITE

Program de lucru luni – vineri, 09:00 - 18:00.
Salariu pentru inceput de 900 lei.
Mediu de lucru tanar

Print Studio SRL furnizeaza servicii profesionale de multiplicare/ plot CAD GIS pentru planuri de arhitectura A4 - A0+ si operatiuni conexe (taiere la format, impaturire planuri, indosariere sau arhivare).