LUCRATOR COMERCIAL DEPOZIT

Ants Performance

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Pregatirea comenzilor pentru clienti in mod corect si la termen;
- Livrarea si ambalarea corecta a marfii din depozit catre client conform documentelor de vanzare;
- Primirea si depozitarea marfii;
- Descarcarea si distribuirea marfii;
- Receptionarea/Verificarea cantitativa si calitativa a marfii conform documentelor de insotire a marfii si normelor interne de calitate;
- Depozitarea corecta si asigurarea unui flux optim al marfii;
- Participarea la inventare periodice si la cerere;
- Intretinerea stocului de marfa;
- respectarea procedurilor in depozit;
- Inregistrare reclamatii/retururi.

CERINTE

- Studii medii;
- Minutiozitate si seriozitate;
- Abilitati de comunicare, receptivitate;
- Abilitati de organizare si capacitate de respectare a termenelor limita;
- Abilitatea de lucru in echipa;
- Capacitatea de memorare a produselor;
- Motivat, orientat catre rezultate;
- Dinamic, flexibil, atent la detalii.
- Permis conducere categoria B constituie avantaj;

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial atractiv.

Clientul nostru, Candellux Romania SRL, face parte din grupul Candellux Lighting, cel mai mare vanzator en-gross de produse de iluminat interior din Polonia, grup ce activeaza cu succes si pe piete din Lituania, Letonia, Germania, Cehia si Italia.