LUCRATOR COMERCIAL -BUCURESTI: Palla Auchan Titan - IRIS, CA Rosetti , Auchan Crangasi

SC FARMACIA ALISSA RETAIL SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Pentru locatiile Palla Boutique:

Palla Iris Auchan Titan, Palla CA Rosetti, Palla Auchan Crangasi

RESPONSABILITATI:

- implicarea activă în promovarea produselor şi a modei
- întreţinerea şi aranjarea mărfii
- realizarea tuturor operaţiunilor legate de casa de marcat

CERINTE

Cerinte

Ar fi minunat daca ai teminat o scoala . Daca inca esti la cursuri ia aminte la programul in ture de 12 ore cu o zi libera.

- la curent cu tendinţele modei
- atitudine proactivă
- flexibilitate, spirit de echipă
- atitudine orientată spre client
- experienţa în vânzări constituie un avantaj

BENEFICII OFERITE

Oferta (bonusuri, beneficii)

PROGRAMUL ESTE DE 12 /24 - traducere libera o zi la munca, si 24 de ore acasa => Program de lucru 10.00-22.00 inclusiv sambata si duminica
Salariul de start 800RON fix plus 2% comision lunar din vanzari.

DESCRIEREA FIRMEI

Companie tanara, in continua dezvoltare