Lucrator Comercial Bucuresti, Bacau

HUMANGEST GROUP

Job expirat

RESPONSABILITATI

- lucrul cu casa de marcat
- aranjare produselor vestimentare la raft
- aranjarea magazinului
- contract pe perioada determinata de 3 luni cu posibilitate de prelungire;

CERINTE

- Experienta minim 1 an in fashion retail;
- Personalitate deschisa, energica;
- Orientare catre client;
- Punctualitate;
- Seriozitate.

BENEFICII OFERITE

Grupul Takko este prezent în 16 ţări din Europa cu propriile magazine: Germania, Austria, Olanda, Belgia, Cehia, Ungaria, Slovacia, România, Polonia, Croaţia, Slovenia, Lituania, Estonia, Elveţia, Italia şi Serbia. În plus, Takko Fashion este prezentă şi în Portugalia printr-un concept de franciză.
Societatea mamă este Salsa Retail Holding DebtCo 1 S.à r.l. Luxemburg. Societatea a fost înfiinţată la data de 7 decembrie 2010 şi este o societate cu răspundere limitată cu sediul în Luxemburg, 41 Boulevard Prince Henri, înregistrată la Registrul Comerţului din Luxemburg sub nr. B157325.

DESCRIEREA FIRMEI

COMPANY DESCRIPTION:

HUMANGEST GROUP va pune la dispozitie o gama variata de servicii: recrutare si selectie de personal atat pe perioada nedeterminata cat si determinata, in toate domeniile de activitate si pentru orice fel de calificari si nivel de experienta, administrarea contractelor de munca temporara, formare si integrare profesionala.