Lucrator comercial - Bucuresti

Caroli Prod 2000 SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

DESCRIEREA COMPANIEI:

Caroli Foods este lider in Romania pe piata productiei si distributiei de mezeluri si preparate din carne.
Compania are sediul in Bucuresti, detine o fabrica la Pitesti si o retea de distributie nationala cu puncte de lucru in orasele mari din tara: Cluj, Timisoara, Brasov, Bacau, Constanta, Pitesti, Craiova.
Brandurile pe care compania le detine sunt cunoscute si apreciate de catre toti consumatorii nostri: Caroli, Gourmet, Maestro, Sissi si Primo.
Incepand din martie 2010 brandul Campofrio s-a alaturat portofoliului nostru de produse, ca urmare a fuziunii pe care compania a realizat-o cu Grupul Tabco-Campofrio.

In Caroli Foods Group noi credem ca cea mai rapida modalitate de a crea valoare este sa fii intotdeauna prima alegere a consumatorilor.
In acest sens, noi echipa Caroli Foods, ne-am angajat:
• sa adoptam calitatea ca stil de viata
• sa castigam increderea tuturor celor implicati /interesati
• sa preluam initiativa in mod constant
• sa inovam continuu organizatia, activitatile si produsele noastre
Caroli Foods crede in dezvoltarea performantei individuale ca si modalitate de crestere a performantei organizationale si isi doreste sa ofere angajatilor sai un mediu de lucru care sa incurajeze, sa sustina si sa permita dezvoltarea profesionala.
Echipa Caroli Foods se caracterizeaza prin:
• entuziasm si dinamism
• dorinta de dezvoltare personala si profesionala
• dorinta de angajament pe termen lung
• dorinta de a fi parteneri in dezvoltarea locului lor de munca
• atitudinea pozitiva si deschisa fata de provocarile unui nou job si a unui mediu de lucru dinamic

Daca doresti sa faci parte din echipa noastra, nu ezita sa aplici pentru acest post!
Garantam tratarea aplicatiei tale cu maxima confidentialitate!

CERINTE

CANDIDATUL IDEAL:

- Experienta minim 2 ani intr-un post cu responsabilitati similare;
- Studii medii, preferabil profil economic;
- Abilitati de comunicare si relationare foarte bune
- Abilitati de lucru in echipa
- Persoana energica, atenta la detalii, orientata catre obtinerea de rezultate

DESCRIEREA FIRMEI

Through quality, friends for life!
Caroli is one of the leaders in the field of production and distribution of meat-by-products and specialties on the Romanian market. It is a limited liability company, having its headquarters in Bucharest and 100% foreign social capital.
Our customer depends on quality of our products; our commitment to the highest standards in the foundation of our customer trust in Caroli Foods. Through taste, freshness and high quality of our products we gain more customers loyalty and trust leading us to became the preferred and biggest supplier of processed meat in SE Europe.