LUCRATOR COMERCIAL Bucuresti

ROMSTAL

Job expirat

RESPONSABILITATI

organizarea, distribuirea, descarcarea marfii in depozit; asigurarea procesului de livrare a marfii si de vanzare a produselor expuse la raft in Showroom etc.

CERINTE

Punctele de lucru in care isi vor desfasura activitatea persoanele selectate vor fi punctele de desfacere Bd. 1 Mai si Soseaua Alexandriei.

Absolvent studii medii
Experienta in manipularea marfii constituie un avantaj
Cunostinte in domeniul instalatiilor reprezinta un avantaj
Capacitate de efort sustinut si rezistenta la stres
Persoana responsabila, dinamica
Abilitati de comunicare
Spirit de echipa
Fara antecedente penale

BENEFICII OFERITE

pachet motivational competitiv, includerea intr-un sistem coerent de training si dezvoltare profesionala

Romstal este o companie multinationala specializata in comercializarea instalatiilor pentru constructii. Lider de piata in domeniu, ofera clientilor cea mai variata gama de instalatii hidro-termo-sanitare si servicii la standarde de calitate.Cu o cifra de afaceri de peste 100 milioane de euro si o vechime de 13 ani pe piata, Romstal are in prezent peste 1500 angajati, avand ca misiune de companie cresterea standardului de viata al clientilor sai.