Lucrator Comercial

ARCAFFE TO GO

Job expirat

RESPONSABILITATI

Responsabilitatile principale ale viitorului angajat sunt:
• Promovarea produselor firmei prin descrierea calitatilor acestora (compozitie, termen de valabilitate etc)
• Aranjarea marfii pe expozitoare intr-un mod cat mai estetic, atractiv pentru clienti;
• Intretinerea curateniei in punctul de lucru si a aparatelor;
• Aprovizionarea magazinul cu marfa din depozitul magazinului;

CERINTE

• Studii medii;
• Abilitati de comunicare excelente, sociabilitate, politete, ambitie, deschidere la nou;
• Abilitati de lucru in echipa si atitudine pozitiva.

BENEFICII OFERITE

- Bonusuri in functie de vanzari

Firma Arcaffe To Go activează din 2009 în România şi reprezintă un concept unic pentru piaţa românească. Activitatea noastră a ajuns la nivelul de 10 unităţi şi suntem în continuă expansiune.
Aducem o soluţie rapide pentru clienti, prin servirea de cafea, băuturi răcoritoare, iaurturi, sandwich-uri, hot-dog, fructe şi prăjiturele Pe lângă aceste servicii, Arcaffe To Go reprezintă un ambient plăcut şi unic axat pe satisfacerea a nevoilor clientului.