Lucrator comercial

Smartree Romania

Job expirat

RESPONSABILITATI

Smartree Romania angajeaza pentru unul dintre clientii sai, un cunosct retailer aflat in expansiune, lucratori comerciali care vor avea urmatoarele responsabilitati:

- Verifica si consemneaza termenele de valabilitate ale produselor din raionul de proaspete/mezeluri;

- Eticheteaza si aranjeaza produsele pe raft;

- Analizeaza zilnic vanzarile, stocurile si genereaza comenzi;

- Mentine curatenia în raion, frigider, magazin si în locurile de depozitare, inclusiv temeperatura corepsunzatoare raionului de proaspete/mezeluri.

CERINTE

- Experienta in comert reprezinta un avantaj;
- Atitudine orientata catre client si foarte bune abilitati de comunicare;
- Disponibilitate la program in 3 ture;
- Cunostinte minime de operare PC.

Smartree Romania este o companie specializata in externalizarea salariala, administrare de personal si munca temporara, cu mai mult de 10 ani experienta.

Smartree a reusit sa devina partenerul preferat al companiilor de succes, fie ca sunt companii romanesti, fie ca sunt companii multinationale.

Smartree este partener exclusiv in Romania al ADP - Automatic Data Processing (www.adp.com) si gestioneaza contractele globale care necesita procesare salariala locala.