LUCRATOR COMERCIAL

LA TORTILLA MEXICAN FRESH FOOD

Job expirat

RESPONSABILITATI

Esti tanar (realmente sau in spirit ), student, proaspat absolvent, absolvent in cautari?
Iti place noul , vrei sa inveti mai multe decat pana acum ? Esti creativ, comunicativ, responsabil, entuziast? Nu te sperie munca si iubesti provocarile? Indraznesti sa ne gatesti ceva?

Alearga iute . Prinde postul. Colegii tai sunt tineri, prietenosi dar si responsabili si seriosi fata de clientii lor. Aici e locul potrivit pentru tine.

Vino sa faci parte din echipa noastra.
Aplica...nu ezita prea mult te asteapta clientii.. vor sa le fii cel care le va prepara mancaruri sanatoase si delicioase servite in cel mai admirabil mod cu putinta..

- vei invata retetele repede ca sa nu ii lasi sa astepte la coada
- vei prepara mancaruri delicioase
- le vei servi cu zambetul pe buze
- le vei raspunde la intrebari si le vei „sugera” raspunsuri.
- locul de mucna va straluci de curatenie sub mainile tale.

Totul la viteza si calitate maxima. Aici erai.. Stiam ca te vom gasi. Bine ai venit!

CERINTE

Ar fi minunat daca ai teminat o scoala . Daca inca esti la cursuri ia aminte la programul in ture de 12 ore cu o zi libera.

BENEFICII OFERITE

Un loc de munca in zona de top. Hai ca stiu ca vrei sa fii si tu langa piata Victoriei In centru. Da, curat, oameni inteligenti, tips-uri bunicele – corect
O zi la munca o zi acasa.. ce mai vrei.. o zi muncesti si una o petreci!
Lucram NON STOP - si avem ture suficiente ...

Banii vin – pe rand cu toate ca asa e frumos
Aveti 2 luni in care trebuie sa printeti tot! 600 de ron pentru scoala pentru un minim de 16 ture lucrate. La 20 de ture salariul creste la ~800 ron
Dupa ce terminati cu ucenicia intrati in zona de junior si banutii fug spre 700 Ron pentru 16 ture . Apoi mergeti mai departe si cu cat le dati la clienti mai multa mancare cu atat mai mult va duceti spre 1500 ron... oare sa ma angajez si eu acolo..?

DESCRIEREA FIRMEI

Companie tanara, in continua dezvoltare