Lucrator comercial

Info market comprest srl

Job expirat

RESPONSABILITATI

Activitatea se desfasoara intr-un complex comercial modern in incinta unui spatiu de 45m. Angajatul desfasoara activitati de vanzare a produselor consumabile, accesorii si retelistica IT. Programul de lucru este de 8h/zi 6 zile/saptamana.
Angajatul va interactiona cu furnizorii care livreaza marfa, cu clientii.

CERINTE

Persoana inteligenta, serioasa, punctuala, sociabila. Initiativa este bine venita.
Rezistenta la stress si situatii limita reprezinta un avantaj.
Cunostinte primare de contabilitate (factura, nir, casa de marcat).
Cunostinte despre domeniul nostru de activitate si puternica deschidere pentru a invata lucruri noi.
Cunostinte de lucru cu computerul (win7, office, email, navigare internet)

BENEFICII OFERITE

Oferim salariu atractiv celui care dovedeste ca face fata.

Companie serioasa cu peste 15 ani de experienta, Info Market Comprest srl se evidentiaza prin seriozitate, servicii de calitate si profesopnalism.
Societatea activeaza in domeniul comercial ocupand un loc privilegiat in vanzarile de consumabile si accesorii IT. Retelistica de asemeni ocupa un loc important in ponderea vanzarilor realizate.
In prezent compania este orientata pe doua directii importante, online si retail.