Lucrator Comercial

VITAMIN SHOP

Job expirat

RESPONSABILITATI

- gestioneaza un punct de vanzare
- prepara,promoveaza si vinde produselor companiei
- ofera informatii legate de produsele comercializate
- inregistreaza in casa de marcat vanzarile efectuate si elibereaza bonul fiscal
-mentine si efectueaza curatenia la locul de munca
-respecta programul de munca stabilit

CERINTE

- experienta in domeniul vanzarilor si/sau al relatiei cu clientii
- excelente abilitati de comunicare
- organizare
- abilitatea de a lucra in echipa
- dinamism, creativitate, initiativa
- bune abilitati de planificare
- rezistenta la ritm alert de lucru

BENEFICII OFERITE

salariu atractiv
- bonusuri in functie de performante

Compania Vitamin Shop SRL are ca obiect de activitate vanzarea de sucuri din fructe proaspete preparate in fata clientului.
Viziunea Vitamin Shop este de a oferi produse ce se inscriu in gama "healthy drinks", cu intentia de a ajuta la reorientarea populatiei catre un mod de viata mai sanatos.