Lucrator comercial

MSN BUSINESS CONSULTING SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Brand de renume international, care a inaugurat primul magazin in Romania in complexul Afi Cotroceni si este in proces de extindere selectioneaza Lucratori Comerciali:
- Vechime minim 1 an in activitatea de comert, prezinta un avantaj cei ce au lucrat in domeniul confectiilor si accesoriilor barbatesti
- Aspect fizic placut
- Cunostinte de contabilitate primara;
- Cunostinte privind utilizarea PC, casa de marcat, POS;
- Simt estetic dezvoltat;
- Abilitati de comunicare si prezentare;
- Persoana sociabila si optimista, capabila sa stimuleze vanzarile si sa prezinte cu prestanta produsele brandului

CERINTE

Minim studii medii, obligatoriu bacalaureat
Limba engleza la nivel conversational
Disponibilitate de a lucra in ture
Experienta si/sau aptitudini in domeniu vanzarilor de articole de imbracaminte si incaltaminte

BENEFICII OFERITE

Salarizarea este compusa din parte fixa si parte variabila si va depinde de experienta si de volumul de vanzari personale

DESCRIEREA FIRMEI

Consultanta Resurse Umane