Lucrator Comercial

Mondo di Pasta S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

- activitati de vanzare a produselor din magazin
- activitati de gestionare a magazinului (receptie marfa; monitorizare stocuri; supraveghere termene de valabilitate; inventare)
- sa realizeze preparatele pe baza retetelor si a meniurilor stabilite
- intocmirea documentelor fiscale (facturi; N.I.R.; monetare)
- pastrarea si intretinerea curateniei la locul de munca

CERINTE

- studii medii finalizate/ student
- ordonat, organizat, harnic
- bune abilitati de comunicare
- atitudine pozitiva
- disponibilitatea de a lucra in ture (schimbul unu si doi)

BENEFICII OFERITE

- salariu motivant, bonusuri
- asigurarea de echipament de protectie
- training-uri, calificari
- program de lucru flexibil

Este un concept unic pe piata din Romania, definit de producerea si comercializarea de paste proaspete - fresh pasta to go (www.frufru.ro) prin reteaua proprie de magazine si/sau punctele de livrare; toate produsele sunt pregatite \\\\\\\\\\\\\\\"in-house\\\\\\\\\\\\\\\" din ingrediente naturale.