Lucrator Comercial

SC GRAMM LICOS SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Asigurarea unui nivel corespunzător de customer service prin servirea amabila și rapida a clienților
Operarea casei de marcat, încasarea banilor
Expunerea produselor respectând standardele stabilite in interiorul bacaniei
Receptionarea bunurile/produsele in depozit
Mentinerea bacaniei intr-un mod atractiv (aranjare, aprovizionare marfa, etc)

CERINTE

Amabilitate in relația cu clienții
Punctualitate
Dorința de a lucra in echipa
Aptitudini excelente de comunicare
Experienta in domeniu constituie un avantaj

BENEFICII OFERITE

Program de lucru flexibil (full-time) - se lucreaza in ture, 1 zi cu o zi (programul din weekend fiind mai scurt)
Dezvoltare profesională și oportunități de promovare
Suport din partea unei echipe prietenoase
Crestere salariala dupa o perioada de proba
Prime de Pasti si de Craciun
Concediu de odihna, de Pasti, Craciun si Revelion
Salariul incepe de la 2500 de lei net

Companie ce se ocupa cu prelucrarea semintelor din floarea soarelui si cu comertul de produse alimentare.