LUCRATOR COMERCIAL

Gelu Trading Company

Job expirat

RESPONSABILITATI

Receptioneaza marfa primita si o introduce la raft.
Pregateste marfa dupa factura/comanda clientului.
Invata produsele si informatiile necesare aferente
Are o tinuta si o conduita corespunzatoare lucrului cu clientul.
Pastreaza marfa in ordine si executa curatenia la locul de munca.
Acorda consultanta sumara clientului daca este cazul.

Respecta regulile de distantare sociala,de igiena si curatentie specifice acestei perioade.Noi incercam sa limitam la cat mai putin interactiunea cu clientii,dvs va cerem sa respectati regulile si sa va protejati.
Locul de munca este in strada Pecineaga,sector 5 si in Bragadiru (zona Leroy M)

Rog cv complet la gelu@gelutrade.com.

CERINTE

Studii :liceu/scoala profesionala
Persoana comunicativa capabila sa lucreze bine in echipa.
Cunostinte minime de operare pc.
Persoane cu spirit practiv si orientate catre frumos,produsele sunt fie tehnice fie cu un grad estetic ridicat.
Capacitate de memorare,spirit comercial.
Avantaj persoanele care au lucrat in comert
Avantaj conducere cat B.
Nu avem cerinte de varsta ci numai de conditie fizica minima specifica acestuit tip de activitate:miscare lejera printre produse si lucrul cu impachetari diverse dar care au greutati rezonabile.

BENEFICII OFERITE

Salariu atractiv cu si in stransa legatura cu performantele.
Bonuri de masa.Bonusuri vanzari.

Activam intr-un domeniu cu produse tehnice dar si cu produse frumoase.Construim unele dintre cele mai prietenoase cladiri pentru activitatea omului ,protejate electromagnetic si cu spatii generoase si cu mlte spatii verzi.Dorim persoane comunicative,carora le place frumosul.Angajam persoane carora le place designul dar si comunicarea.

Comerciant accesorii si feronerie mobila, suprafete decorative cu o vechime de peste 20 ani de activitate
Promoveaza un mix de produse de calitate ridicata si design european.
Distribuitor autorizat Blum,Hettich,Egger.