Lucrator comercial

Gelu Trading Company

Job expirat

RESPONSABILITATI

Receptioneaza marfa primita si o introduce la raft.
Pregateste marfa dupa factura/comanda clientului.
Invata produsele si informatiile necesare aferente
Are o tinuta si o conduita corespunzatoare lucrului cu clientul.
Pastreaza marfa in ordine si executa curatenia la locul de munca.
Acorda consultanta sumara clientului daca este cazul.

Respecta regulile de distantare sociala,de igiena si curatentie specifice acestei perioade.Noi incercam sa limitam la cat mai putin interactiunea cu clientii,dvs va cerem sa respectati regulile si sa va protejati.
Locul de munca este in strada Pecineaga,sector 5 si in Bragadiru (zona Leroy M)

Rog cv complet la gelu@gelutrade.com.

CERINTE

Studii :liceul cu bacalaureat
Persoana comunicativa capabila sa lucreze bine in echipa.
Cunostinte minime de operare pc.
Persoane cu spirit practiv si orientate catre frumos,produsele sunt fie tehnice fie cu un grad estetic ridicat.
Capacitate de memorare,spirit comercial.
Avantaj persoanele care au lucrat in comert si mai ales cele din comertul cu accesorii mobila.
Avantaj conducere cat B.
Coditie fizica corespunzatoare lucrului cu produse tehnice.

BENEFICII OFERITE

Salariu atractiv cu si in stransa legatura cu performantele.
Bonuri de masa.

Comerciant accesorii si feronerie mobila, suprafete decorative cu o vechime de peste 20 ani de activitate
Promoveaza un mix de produse de calitate ridicata si design european.
Distribuitor autorizat Blum,Hettich,Egger.