Logistician - Asistent vanzari

AGENT TRADE SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Preluare si gestionare comenzi dealeri
- Pregatirea actelor pentru transport
- Primirea, lansarea in productie si urmarirea comenzilor de la clienti
- Pastrarea permanenta a legaturii cu clientul

CERINTE

Experienta minim 2 ani pe un post similar
Comunicativ/a
Serios/a
Atentie la detalii
Organizat/a
Motivat/a

BENEFICII OFERITE

Transport asigurat de la si catre firma
Tichete de masa
Asigurare de viata
Prime

Companie privata cu capital integral romanesc (www.agt.ro) care are ca obiecte de activitate urmatoarele:

1) importul si comercializarea de scule si echipamente electrotehnice Elektra Beckum AG ( unic importator si reprezentant in Romania), respectiv reprezententul exclusiv pentru Romania a firmei Metabo- Germania;

2) importul si distributia (peste 110 dealeri locali ) al altor branduri de renume precum: Abac, Fiac, Jet, Tecla, Pentax, Kraenzle, Atika, Bertolini, Batmatic, Barikell, Lae, Daishin, etc.

3) unitate de productie si montaj: generatoarelor de curent si sudura - compania asambleaza ca OEM (Original Equipment Manufacturer) , echipamente pentru constructii, motopompe, echipamente agricole, accesorii de sudura, etc.

www.agt.ro