LECTOR specialist/manager imbunatatire procese

SC INTERACTIV RO CONSULT SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

1. Evaluarea necesitatilor de formare ale participantilor:
1.1. Realizarea si aplicarea chestionarelor de evaluare a necesitatilor de formare ;
1.2. Formularea unei propuneri de curricula pentru cursuri, pe baza concluziilor stabilite in cadrul evaluarii.
2. Elaborarea materialelor de instruire (prezentare power–point, note sau caiete de curs, alte materiale considerate utile de catre formatori) conform curiculei aprobate pentru fiecare domeniu
3. Elaborarea chestionarelor de evaluare pentru fiecare sesiune de instruire si a grilelor de evaluare, aplicarea testelor de evaluare si diseminarea acestora;
4. Sustinerea modulelor de instruire si evaluarea cursantilor

CERINTE

- Experienta de cel putin 3 ani ca formator in formare profesionala a adultilor pentru cursuri specialist/manager procese
- Experienta ca formator pentru personal de conducere
- Certificat CNFPA in domeniul Formator
- Experienta in consultanta in management, resurse umane

BENEFICII OFERITE

Se ofera salariu atractiv. Acesta se negociaza la interviu.

INTERACTIV RO CONSULT este o firma care ofera servicii de formare profesionala: cursuri autorizate CNFPA, training-uri, seminarii, workshop-uri, Consultanta pentru atragerea de finantari (ne)rambursabile (realizarea auditului de eligibilitate, conceperea si realizarea proiectelor), Consultanta pentru implementarea cu succes a proiectelor aprobate (asigurarea managementului de proiect, incluzand transferul de know-how), Alte servicii de consultanta pentru IMM-uri si administratia publica (strategii de dezvoltare locala, marketing, promovare).