Lead developer

NoRo Consulting Services

Job expirat

RESPONSABILITATI

CANDIDATUL IDEAL:
• are studii superioare în domeniu informatic (Informatică Economică, Matematică, Calculatoare)
• are cunoştinţe şi/sau experienţă de lucru cu baze de date relaţionale (Oracle, SQL Server, etc.)
• are cunoştinţe şi/sau experienţă în programarea bazelor de date relaţionale: PL/SQL, proceduri stocate sau medii de dezvoltare gen Oracle Developer
• are cunoştinţe şi/sau experienţă în programarea orientată obiect (Java, C++)
• are cunoştinţe despre soluţii de gestiune şi management a întreprinderii, de tipul Entreprise Resource Planning (ERP)
• are cunoştinţe despre analiza şi proiectarea sistemelor informatice
• are abilităţi de comunicare cu clienţii şi colegii
• are capacitate de analiză şi sinteză
• experienţa în lucrul cu produse de tip ERP prezintă un avantaj
• experienta anterioara pe un post similar
• EXPERIENTA IN COORDONAREA UNEI ECHIPE DE PROGRAMATORI

CERINTE

Cerinte
• COORDONEAZA realizarea programelor pentru dezvoltarea, localizarea sau adaptarea produselor ERP elaborate de unul din liderii mondiali pe piaţa ERP , firma Infor/ Baan.
• Ofera specificaţii de programare pentru consultanţii / analiştii specializaţi în produsele ERP, care identifică cerinţele specifice ale clienţilor.
• Coordoneaza consultanţii / analiştii în realizarea şi testarea programelor.

BENEFICII OFERITE

Beneficii Oferite
SALARIU FOARTE MOTIVANT
POSIBILITATI DE PROMOVARE
MEDIU DE LUCRU PLACUT
CURSURI DE PERFECTIONARE

DESCRIEREA FIRMEI

Companie de recrutare si selectie personal.