lacatus montator

tehnostil invest

Job expirat

RESPONSABILITATI

??? Raspunde de organizarea si desfasurarea activitatii la locul de munca repartizat in cadrul punctului de lucru.
??? Construieste, monteaza si instaleaza diferite structuri metalice pe santierul de constructii;
??? Ajusteaza, asambleaza imbina, finiseaza, incadreaza usi, ferestre metalice in interiorul constructiei;
??? Ajuta la executarea cofrajelor pentru turnarea betonului;
??? Confectioneaza panourile folosite la cofrag;
??? Executa constructii metalice cu caracter provizoriu sau definitive;
??? Ansambleaza structurile metalice pentru schele;
??? Respecta intocmai sarcinile si indicatiile primite de la seful direct cu privire la procesul tehnologic si materialele folosite ( proportii, cantitati, calitate);
??? Respecta intocmai precizarile si indicatiile inscrise in proiectele de executie;
??? Executa lucrari de vopsitorie dupa caz;
??? Utilizeaza rational timpul de lucru si materialele, echipamentele de lucru din dotare;
??? Indeplineste orice alte sarcini, activitati si atributii specifice trasate de conducerea executiva in legatura cu activitatea pe care o desfasoara;
??? Aduce la cunostinta sefului ierarhic orice disfunctionalitate ce pote sa apara in procesul muncii sau care poate afecta bunul mers al activitatii;
??? Ia masuri pentru gospodarirea rationala a energiei electrice, apei si a celorlalte materiale de consum utilizate;
??? Utilizeaza echipamentele, sculele si materialele puse la dispozitie de societate pentru executarea sarcinilor de serviciu;

CERINTE

??? experienta minim un an in acelasi domeniu

BENEFICII OFERITE

??? salariu fix + bonusuri in funcetie de realizari

DESCRIEREA FIRMEI

carosier autocamioane - productie confectii metalice