La Maison des Jardins EU angajeaza « Consilier Clienti », pentru magazin de plante din Baneasa.

La Maison des Jardins EU Srl

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Vanzarea produselor firmei (flori, plante, accesorii pentru plante, gradina si gradinarit, ghivece, jardiniere, etc)
- Intretinerea plantelor din magazin
- Evidenta stricta a stocului
- Receptionarea marfii conform facturilor si semnalarea in scris a neregulilor(dupa caz)
-Consulanta catre clientii
-Pregatirea produselor pentru client
-Aranjarea produselor pe rafturi
-Cunoasterea produselor
-Participarea la inventar

CERINTE

- studii liceale
- experienta in vanzari pe sectorul plantelor, accesoriilor de gradina si gradinarit reprezinta un avantaj
- afinitate pentru domeniul plantelor
- punctualitate, promptitudine, amabilitate in relatia cu clientii si colegii
- limba engleza nivel mediu
- spirit de echipa, orientare catre client.
- indeplinirea corecta a sarcinilor specifice postului
- cunosterea si promovarea produselelor
- asigurarea unei imagini placute a magazinului
- mentinerea ordinei si curateniei in spatiul de lucru.

BENEFICII OFERITE

Se va discuta in urma interviului

DESCRIEREA FIRMEI

Garden center si accesorii de gradinarit.