KINETOTERAPEUT PENTRU TRATAMENTE CORPORALE

BE LIGHT BEAUTY CENTER SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Kinetoterapeut pentru tratamente remodelare corporala (LPG Cellu M6, Biostimulare, Impachetari, Power Plate). Constitutie un avantaj experienta in lucrul cu aceste aparate.

Persoana comunicativa, zambitoare, responsabila, eleganta.

CERINTE

- operarea aparaturii de remodelare corporala
- instruirea clientilor
- realizarea de tratamente de impachetari
- masaj anticelulitic/relaxare
- realizarea diagnosticarii corporale
- recomandarea tratamentului optim
- efectuarea de programari si contracte

- mediu de lucru elegant si relaxant
- relatie foarte buna intre angajati
- clienti premium
- utilizarea procedurilor de infrumusetare

Centru de intretinere corporala in Bucuresti, zona Dorobanti

Salon de remodelare corporala, kinetoterapie, tratamente faciale, servicii de coafura, servicii de manichiura - pedichiura, servicii de cosmetica.