Kinetoterapeut Franta

SC TOPCARIERE SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

TopCariere recruteaza deja pentru clientii sai din Franta, kinetoterapeuti in statiuni termale;
Masaj sub dusuri de apa termala, lucru in conditii excelente;
35 de ore/ saptamana;
Cazare gratuita in garsoniera cu bucatarie individuala, foarte moderna;
Salarizare foarte buna;

CERINTE

Studii kinetoterapie finalizate, cu licenta (exclus fiziokinetoterapie sau balneo, pentru ca Ministerul Sanatatii din Franta nu echivaleaza decat diplomele celor care au studii de kinetoterapie pura!!;
Limba franceza cel putin nivel mediu, conditie eliminatorie;
Masterul reprezinta un avantaj, dar nu este o cerinta obligatorie;
Orice dovada a experientei in domeniul kinetoterapiei reprezinta un plus (voluntariat, etc...);
Seriozitate, rabdare, bun ascultator;
Persoana altruista, orientata spre rezultate;
Persoana capabila de se integra intr-un colectiv in care sunt persoane de diferite nationalitati;
Punctualitate la post;
Proactivitate;

BENEFICII OFERITE

Salariu foarte bun, intre 1500-1950 Euro net (difera de la un post la altul);
Conditii excelente;
Zona foarte frumoasa;
Cazare, gratuit;
Posibilitate de masa gratis, de 2 ori de zi;

Compagnie de s¿¿lection et placement de personnel m¿¿dical et param¿¿dical sur le march¿¿ de L¿¿¿Union Europ¿¿enne. Nous recrutons depuis deux ans pour la France, nous collaborons tr¿¿s bien avec des Thermes. Notre compagnie est cent pour cent roumaine, mais l¿¿¿exp¿¿rience des recruteurs fran¿¿ais est un mod¿¿le pour nous ! Nos candidats doivent s¿¿¿exprimer bien en fran¿¿ais, et avec les ¿¿tudes finies, nous r¿¿ussirons les aider !
Il suffit pour nous d¿¿¿avoir des candidats s¿¿rieux, et le reste est tr¿¿s simple !
Une compagnie avec exp¿¿rience a d¿¿j¿¿ une histoire, et les candidats qui sont d¿¿j¿¿ partis peuvent vous convaincre comment ils sont contents, l¿¿-bas. TopCariere assure la n¿¿gociation du salaire et des conditions des candidats choisis, il s¿¿¿int¿¿resse sur le parcours du candidat a l¿¿¿¿¿tranger ;
Sur un march¿¿ concurrentiel, il faudrait bien choisir ce qui est meilleur, et nous faisons cette chose !
Les gens et la qualit¿¿ comptent le plus pour nous, c¿¿¿est la raison pour laquelle nos clients assurent aussi les meilleures conditions. Salaire tr¿¿s bon, logement dans des supers conditions, nourriture souvent;
Ce qui est le plus important chez nous, c¿¿¿est VOUS !