Kinetoterapeut

SANTAFARM srl

Job expirat

RESPONSABILITATI

Efectuarea de manevre si exercitii de recuperare, conform cu indicatiile medicului BFT, un bun cunoscator al profesiei sale.
Sunt doua posturi disponibile

CERINTE

Sa fie atasat si pasionat de meseria pe care o face, plin de solicitudine fata de pacienti, ordonat, bun organizator al muncii sale, responsabil, amabil, punctual.
Aviz de libera practica

BENEFICII OFERITE

Salariu atractiv, dar pe masura activitatii desfasurate.

SANTAFARM SRL este un cabinet medical profilat pe activitate de recuperare medicala, fiziokinetoterapie, presopunctura, aromoterapie, meloterapie si ecografie generala. Pacientii ce ni se adreseaza, sunt consultati de personal medical ce face parte din elita acestui domeniu de activitate. Activitatea medicului specialist este sustinuta de cadre cu pregatire superioara in fiziokinetoterapie, si maseori foarte bine pregatiti. Intregul nostru colectiv este tanar, entuziast , cunoscator a tot ceea ce este de ultima nouate in domeniu . De aceea asteptam oameni asemeni noua, sa ni se alature in aceasta activitate.