KEY ACCOUNT SUPERVISOR

TCE Logistica - membru RTC Holding

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Urmarire livrari clienti;
- Comunicare cu clientii

CERINTE

- Studii medii finalizate;
- Operare PC (excel) nivel mediu;
- Abilitati de comunicare;
- Rabdare

BENEFICII OFERITE

- Pachet salarial atractiv format din salariu fix in valoare de 450 RON (net) si bonuri de masa in valoare de 150 RON/ luna
- Posibilitatea de avansare in cadrul companiei sau al gupului.

Companie nationala de transport, distributie si curierat rapid, TCE Logistica s-a nascut din necesitatea Grupului RTC de a fi mereu aproape de clientii sai. Crescand si dezvoltandu-se odata cu Grupul, TCE Logistica reprezinta de fapt puntea de legatura intre angajamentul luat de fiecare Expeditor in fata Clientului sau si indeplinirea sa.
Prin intermediul departamentelor Curierat si Cargo, TCE pune la dispozitia clientilor serviciul de distribuire a documentelor, pliantelor, a mostrelor si a marfurilor, in conditii de siguranta maxima.