key Account & Sales Representative

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Experienta relevanta pe un post similar
- Prezenta placuta
- Atitudine pozitiva, orientat spre clienti, identifica usor si intelege nevoile si dorintele clientilor
- Bune abilitati de comunicare
- Foarte bune abilitati de comunicare si negociere
- Persoana responsabila si atenta la detalii
- Persoana motivata, cu atitudine"can-do", orientata spre rezultate
- Spontaneitate, dinamism, atitudine pozitiva
- Rezistenta la stres si lucru sub presiune
- Cunostinte avansate operare PC: Word, Excel, Outlook, Internet Explorer

CERINTE

- Realizarea obiectivelor individuale precum si pe cele ale echipei din care face parte
- Largirea portofoliului de clienti
- Informarea asupra politicilor concurentei
- Mobilizarea clientilor in scopul respectarii termenelor de plata de catre acestia
- Creeaza bazele de date de lucru
- Comunica eficient, are putere de convingere
- Promoveaza imaginea companiei
- Planifica, pregateste si realizeaza intalniri cu reprezentantii clientilor strategici pentru promovarea si vanzarea produselor companiei

BENEFICII OFERITE

*bonus functie de realizari