KEY ACCOUNT REPRESENTATIVE – echipamente si accesorii de bucatarie

ABC Human Capital

Job expirat

RESPONSABILITATI

Clientul nostru este o companie internationala de traditie al carei obiectiv este sa raspunda la cerintele pietei oferind produse functionale si de calitate. Avand peste 37 ani de traditie si experienta in producerea si comercializarea de chiuvete de bucatarie si accesorii pentru bucatarii si cu o excelenta retea de distributie in Slovenia, unde si afla firma mama si peste hotare, inclusiv Romania, firma este unul dintre cei mai importanti jucatori pe piata productiei si distributiei de chiuvete si accesorii pentru bucatarii.

- Executarea unor activitati specifice de merchandising
- Verificarea display-ului, verificarea preturilor si a promotiilor
- Asigurarea existentei materialelor promotionale
- Intretinerea relatiei cu responsabilii de raion ai partenerilor companiei
- Identificarea de clienti noi: va avea responsabilitatea gasirii de noi clienti, din categoria producatori de mobila si dezoltatori de proiecte rezidentiale
- Sa identifice noi constructii si proiecte si sa oferteze produsele firmei: chiuvete, plite, cuptoare etc.
- Supravegherea implementarii promotiilor agreate de catre Directorul de vanzari impreuna cu buyer-ul Key Account-ilor.

CERINTE

- Experienta in vanzari, de preferinta pe un post similar (derularea relatiilor de colaborare cu Key Accounts de genul Bricostore, Selgros, Ambient, Mr. Bricolage
- Experienta in vanzari de produse de mobilier, precum si electrocasnice : chiuvete, plite, cuptoare, etc. prezinta un avantaj
- Abilitati excelente de comunicare, prezentare si interrelationare
- Diponibilitate pentru pentru deplasari frecvente in tara
- Permis de conducere categ B
- Cunostinte de limba engleza la nivel mediu.

BENEFICII OFERITE

- Salariu fix + bonus – target-ul va fi cantitativ si calitativ, telefon, masina de serviciu.
- Mediu competitiv si profesionist, cu reale sanse de dezvoltare a carierei.

ABC HUMAN CAPITAL este urmarea fireasca a experientei castigate de fondatorii companiei, in acest domeniu vast, complex, provocator, in continua miscare si schimbare al resurselor umane.

ABC Human Capital poate fi juristul personal pe probleme de legislatie a muncii, recrutorul eficient si rapid, administratorul resurselor umane, provider-ul de leasing de personal, evaluatorul psiho-profesional neutru si competent, pe scurt: PARTENERUL DE AFACERI DISCRET SI EFICIENT.