KEY ACCOUNT MANAGER CASH&CARRY

DYNAMIC HUMAN RESOURCES

Job expirat

RESPONSABILITATI

- administreaza un portofoliu de clienti de tip cash& carry ¿ preluare comenzi , administrare stocuri ( articole noi / articole blocate);
- dezvolta sortimente, actualizeaza liste preturi, corespondenta operationala;
- coordoneaza merchandiseri , asigura legatura operationala cu deptartamentul de facturare, logistica si marketing din interiorul companiei cu privire la derularea activitatilor catre clientii de tip cash & carry;
- se ocupa indirect de negocierea contractelor si de stabilirea politicii de promotie.

CERINTE

- Experienta pe o pozitie similara minim 2 ani;
- Abilitati de comunicare;
- Loialitate;
- Fire deschisa;
- Rezistenta la stres;
- Capacitate de lucru intr-un colectiv;
- Atitudine proactiva si pozitiva.

BENEFICII OFERITE

- posibiltate de avansare;
- mediu de lucru dinamic.

Lider pe piata de import si distributie de consumabile pentru birou (riboane pentru imprimante matriciale si masini de scris, cartuse pentru imprimante inkjet si laserjet), medii de stocare (dischete, CD-uri / DVDuri, casete de stocare date), casete video si audio pentru consumatori casnici sau profesionali (VHS, S-VHS, betacam SP, DV-CAM, DAT), doreste sa angajeze, prin intermediul Dynamic Human Resources: Key Account Manger Cash&Carry.