Key Account Manager - auto

HUMANGEST GROUP

Job expirat

RESPONSABILITATI

dezvoltarea portofoliului de clienti pe o anumita zona pentru produsele companiei - anvelope, acumulatori, lubrifianti etc
- intocmirea de rapoarte saptamanale;
- cunoastearea portofoliului de produse si imbunatatirea continua a cunostintelor desprea acestea.

CERINTE

- minim 3 ani experienta in vanzari in domeniul auto - produse sau servicii;
- cunostinte generale in domeniul auto;
- studii tehnice;
- permis de conducere;
- cunostinte operare PC;
- disponibilitate pentru deplasari;
- limba engleza nivel conversational;
- bune abilitati de comunicare, organizare, relationare.

BENEFICII OFERITE

- salariu fix+comisioane in functie de realizari;
- telefon si masina de serviciu;
- oportunitati de avansare;
- contract pe perioada nedeterminata.

DESCRIEREA FIRMEI

COMPANY DESCRIPTION:

HUMANGEST GROUP va pune la dispozitie o gama variata de servicii: recrutare si selectie de personal atat pe perioada nedeterminata cat si determinata, in toate domeniile de activitate si pentru orice fel de calificari si nivel de experienta, administrarea contractelor de munca temporara, formare si integrare profesionala.