KEY ACCOUNT MANAGER

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Mentinerea si dezvoltarea relatiilor comerciale de tip Key Account(Selgros,Auchan, Cora,Carrefour, etc ..);
- Negocierea contractelor comerciale;
- Elaborarea planurilor si obiectivelor campaniei de vanzari, coordonarea campaniei de vanzari si de livrari pentru conturile alocate;
- Identificarea si aplicarea de solutii pentru cresterea satisfactiei clientilor.

CERINTE

- Studii superioare finalizate;
- Experienta in vanzari minim 3 ani(experienta sustinuta de training de specialitate - avantaj major);
- Obligatoriu experienta in relatiile comerciale cu I.K.A.;
- Foarte bune abilitati de negociere, organizare, comunicare, atitudine de customer service corespunzatoare, bune cunostinte de marketing;
- Limba engleza - nivel avansat;
- Carnet de conducere categ. B - obligatoriu;
- Disponibilitate deplasari.

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial atractiv: venit fix + comision.
Bonusuri in functie de performanta;
Conditii de lucru moderne;
Masina de serviciu, telefon mobil;
Posibilitati de dezvoltare si promovare in functie de performantele obtinute.