Key Account Manager

IMPEX BOCK

Job expirat

RESPONSABILITATI

- negociaza si urmareste derularea contractelor cu clientii speciali (international key accounts)
- prospecteaza in permanenta piata
- prezinta clientilor produsele propuse pentru listare
- verifica onorarea comenzilor si prezenta marfurilor la raft
- raporteaza periodic datele privind activitatea sa

CERINTE

- persoana ordonata, dinamica, perseverenta, un bun organizator, cu abilitati de a lucra in echipa
- cunostinte bune de operare pe calculator : e-mail, Word, Excel
- carnet de conducere categoria B
- persoana dornica de a-si construi o cariera pe termen lung in aceasta companie

BENEFICII OFERITE

- salarizare atractiva, bazata pe performanta

SC Impex BOCK SRL este o companie romaneasca cu capital privat avand ca preocupare primordiala importul si distributia de produse alimentare premium reprezentand branduri recunoscute international in regim pre-comanda cu utilizarea SFA.
Pentru mai multe detalii: www.bock.ro