Key Account Manager

Fotosfera Media SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Promovarea produselor si serviciilor din portofoliul companiei catre clienti sau potentiali clienti, la nivel national;
Consilierea clientilor in alegerea produselor/serviciilor oferite;
Participarea la negocierea termenilor contractuali si incheierea contractelor cu clientii;
Urmarirea incasarilor in termen a soldurilor existente la clienti;
Monitorizarea si prospectarea pietei pentru serviciile si produsele din portofoliul companiei;
Actualizarea informatiilor prezentate pe site-ul companiei;
Pregatirea si furnizarea analizelor si rapoartelor privind portofoliul de clienti administrati.

CERINTE

Experienta pe pozitie similara minim 1 an;
Persoana activa, orientata spre rezultate si clienti;
Excelente abilitati de comunicare si vanzare;
Cunostinte de limba engleza – nivel avansat;
Permis categoria B – reprezinta un avantaj.

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial atractiv;
Abonament medical – clinica privata;
Mediu de lucru placut;
Apartenenta la o echipa tanara si entuziasta;
Posibilitati reale de evolutie profesionala.

DESCRIEREA FIRMEI

Media