Key Account Manager

Active Soft SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Principalele activitati ale postului sunt:
- Crearea propriei baze de potentiali clienti;
- Gestionarea si extinderea portofoliului de clienti;
- Contactarea clientilor, prezentarea ofertei si finalizarea vanzarii;
- Urmarirea incasarii;
- Mentinerea relatiilor cu clientii in scopul fidelizarii acestora.

CERINTE

- Studii superioare finalizate sau in curs;
- Experienta in vanzari directe de minim 1 an;
- Atitudine orientata spre client, axata pe gasirea unor solutii pozitive;
- Foarte bune abilitati de organizare, negociere si comunicare;

BENEFICII OFERITE

- Tichete de masa, comision din vazari, training pentru prezentarea aplicatiei, acces gratuit la sala de fitness si cabinet de masaj.

Active SOFT este una dintre cele mai mari companii web din Romania, cu o bogata istorie (14 ani) in dezvoltarea si sustinerea de aplicatii web si mobile.
Peste 150 de angajati si colaboratori se dedica zilnic viziunii noastre, pentru a oferi vizitatorilor online informatii, servicii si recomandari de calitate.
Dintre proiectele noastre de top amintim: 220.ro, 4tuning.ro, Calificative.ro, Clopotel.ro, Copilul.ro, CrestinOrtodox.ro, Ele.ro, Referat.ro, SfatulMedicului.ro, Studentie.ro, aplicatiile pentru mobil Povesti, Virtual Cards sau Laso.ro. Peste 10 milioane de vizitatori ne acceseaza in fiecare luna.
Active SOFT - smart internet aplications.