Key account executive

Dacia Plant SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

RESPONSABILITATI:
- locat in : Bucuresti
- se ocupa de coordonarea relatiei cu clientii mari ai companiei din zona Bucuresti

- raspunde de obiectivele de vanzari si incasari ale Companiei, in teritoriul determinat

- implementeaza si urmareste respectarea conditiilor comerciale agreate conform contractelor in derulare cu retelele farma, depozite parafarmaceutice, clienti mari - distributie directa

- necociaza conditiile comerciale pentru clienti noi sau prelungirea contractelor pentru cele cu care se lucreaza deja

-promoveaza produsele si implementeaza politicile de merchendising ale companiei

CERINTE

CANDIDATUL IDEAL:

- experienta in vanzari si distributie, preferabil in FMCG intr-o pozitie similara;
- o buna cunoastere a zonei de lucru;
- o buna cunoastere a modului de lucru cu farmacii, magazine naturiste, retele farma si depozite parafarmaceutice;
- cunostinte bune de operare pe computer (Word, Excel);
- motivare, determinare, atitudine pozitiva, orientarea catre rezultate rapide si permanente;
- capacitatea de a lucra in conditii de presiune;
- disponibilitatea pentru a calatori.

BENEFICII OFERITE

Beneficii:
-posibilitatea de a invata si implementa metode de vanzari simple, clare, rapide si eficiente
- dezvoltare personala si profesionala;

DESCRIEREA FIRMEI

Dacia Plant
Leader in industria produselor naturiste din plante in Romania.