KEY ACCOUNT EXECUTIVE

Brix Foods

Job expirat

RESPONSABILITATI

Angajam Key Account Executive pentru departamentul vanzari de produse alimentare de baza, branzeturi, lactate si produse din carne la nivel de tara, catre magazine tip Cash & Carry, retele de supermarket si alti clienti ce intra in aceasta categorie. Experienta minima 3 ani.
Va rugam sa trimiteti CV la adresa de mail: hudei.office@gmail.com
Va rugam sa trimiteti CV numai daca ati lucrat ca si Key Account in domeniul Vanzari.

CERINTE

- experineta in domeniu de minim 3 ani;
- vanzarea directa si administrarea locatiilor Key account;
- managementul clientilor si distribuitorilor la nivel national;
- dezvoltarea portofoliului de clienti;
- dezvoltarea acoperirii teritoriale;
- elaborarea planurilor si obiectivelor de vanzari ale companiei;
- coordonarea de vanzari si livrari pentru conturile alocate;
- atingerea targetului de vanzari.

BENEFICII OFERITE

- Salariu motivant
- Transport asigurat
- Telefon
- Alte bonusuri in functie de performante

DESCRIEREA FIRMEI

Retail/Comert