Key Account

LAMONZA

Job expirat

RESPONSABILITATI

Coordonarea si urmarirea activitatii clientiilor principali
Coordonarea comenziilor si a promotiilor
Efectuarea diverselor rapoarte catre conducerea firmei.

CERINTE

Studii superioare
Minim 2 ani experienta in vanzari si in relatiile comerciale cu marile retele - Metro, Selgros etc., sau lanturi de magazine
Bune cunostinte de operare PC (Excel in special)
Bune abilitati de comunicare si organizare a activitatii
Cunostinte lb. engleza - nivel avansat

BENEFICII OFERITE

Salariu negociabil

LAMONZA face parte dintr-o familie mai mare de branduri sub umbrela companiei AZAD ENTERPRISES, reu?ind insa s? se impun? pe pia?a bagajelor ?i gen?ilor din Romania in mai pu?in de 10 ani de cand este prezent? in ?ara noastr?. Astfel, LAMONZA se afl? in prezent in topul vanz?rilor pe segmentul in care activeaz?, dezvoltandu-se in fiecare zi datorit? unei echipe profesioniste ?i ambi?ioase din care te invit?m s? faci parte aplicand la unul din posturile de mai jos.

LAMONZA este energie, mi?care, vitalitate - fie c? mergi intr-o c?l?torie de afaceri sau de pl?cere, fie c? zbori impreun? cu familia intr-un loc exotic pentru a-?i petrece vacan?a sau urci mun?i cu in?l?imi covar?itoare LAMONZA este partenerul perfect.