Key Account Desk

FOX EXPERT ADVICE

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Gestionarea unui portofoliu de clienti
- Monitorizarea activitatii clientilor (expedieri, etc.), mentinerea relatiei cu acestia;
- Intocmirea de rapoarte (on spot, periodice), reclamatii (se ocupa de tot ce tine de rezolvarea situatiei si monitorizeaza statusul in sistem al situatiei reclamate);
- Identificare de noi clienti si de oportunitati pentru marirea portofoliului

CERINTE

-Experienta pe o pozitie similara sau pe suport clienti
-Studii superioare
-Atitudine orietata spre clienti, identificarea nevoilor acestora si oferirea serviciilor potrivite
-Abilitati de comunicare si negociere
-Proactivitate, capacitate de a-si gestiona munca singur si de a prioritiza sarcinile aferente
-Spirit de observatie, bune abilitati de organizare, diplomatie in relatia cu clientii
-Responabil, ambitios, determinat, serios, dornic de un angajament profesional de lunga durata
-Cunostinte operare MS Office(in special Excel)

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial motivant (peste media pietei de profil) si bonusuri in functie de performanta
Posibilitati de avansare in cadrul companiei
Sediul companiei este la iesirea din Pipera-Tunari, se asigura transport pana la sediu cu microbuzele companiei.

Clientul nostru este o importanta companie ce ofera servicii de curierat si expedieri, cu o experienta in domeniu de peste 25 ani.

Candidatii sunt rugati sa aplice la recrutare@solutiiresurseumane.ro

FOXExpert ofera solutii resurse umane complete si customizate: recrutare, consultanta, salarizare, administrare personal, evaluare si dezvoltare organizationala. Investim energie, pasiune si experienta pentru a oferi cel mai bun rezultat partenerilor nostri.
Solutiile noastre. Rezultatele voastre.
Mai multe despre noi la: www.solutiiresurseumane.ro.